"هوشمندسازی

دستگاه مانیتورینگ و کنترل پست های هوایی و زمینی، قرائت از راه دور کنتور

"دستگاه

اعلام هشدار سرقت ترانسفورماتور به همراه کنترل و قطع و صل پمپ آب از راه دور

"طراحی

سامانه نظارت و طراحی مکانیزه ، نرم افزار قرائت کنتور ، نرم افزار دیسپاچینگ، نرم افزار مدیریت پیمانکاران[/rt_ slide]

"نرم

سامانه برداشت شبکه های توزیع برق با استفاده از موبایل و نسخه اندروید آن بر اساس مدل مفهومی توانیر[/rt_ slide]سامانه جامع کنترل ارزیابی و خدمات مهندسی جهت ارجاع نظارت کنترل روند نظارت در سازمان نظام مهندسی[/ rt_slide]

"سامانه

قابلیت ثبت اطلاعات عملکرد روزانه و حضورغیاب به همراه تهیه صورت وضعیت قرارداد ها

[/rt_ slider]

شرکت فنی مهندسی سیماب تشخیص در سال 1378 در شیراز به ثبت رسید و در سال 1380 فعالیت خود را در شرکت توزیع برق شروع کرد. این شرکت با برخورداری از نیرو های متخصص و کارآمد بعد از دوسال به موفقیت های چشمگیری دست یافت که شامل حوزه های الکترونیک ، نرم افزار و مکانیک می باشد ،همچنین محصولات نرم افزاری و سخت افزاری متعددی توسط این شرکت روانه بازار گردید. عمده فعالیت های این شرکت در شرکت های توزیع نیرو برق و شرکت نفت می باشد و پروژه های متعددی را در این سازمان ها به انجام رسانیده است.

[ content_icon_box heading="100% گارانتی" heading_size="h6" icon_position="top" icon_style="style-6" link_target="_self" icon_name="icon-ok"]تمام سامانه های نرم افزاری و سخت افزاری این شرکت دارای گارانتی تعویض می باشد. [/content_icon_box]
<"h6" class="heading">"طراحی

تمام سیستم های این شرکت بسته به نیاز مشتری و به صورت کاربر پسند طراحی و در اختیار مشتری قرار داده می شود . همچنین این سامانه ها با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و تولید می شود.

<"h6" class="heading">"پشتیبانی

تمامی محصولات این شرکت دارای پشتیبانی مادم العمر می باشد. پشتیبان هر سامانه نیز در شرکت به صورت مجزا مشخص شده است که شما می توانید در کمترین زمان ممکن به خدمات خود برسید.

<"h6" class="heading">"تضمین

شرکت سمیاب تشخیص با اتکا به نیروی کارآمد و حرفه ای خود در بخش های مختلف سعی نموده است بهترین کیفیت را به شرکت ها و مشتریان عزیز ارائه نماید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

[vc_ column rt_bg_effect="classic" rt_bg_image_repeat="repeat" rt_bg_size="auto auto" rt_bg_position="right top" rt_bg_attachment="scroll" rt_col_paddings="true" rt_wrp_col_paddings="false" rt_padding_left="15%" rt_padding_right="15%" rt_bg_ color="" rt_bg_overlay_color=""]

[/vc_column]

[ vc_row rt_row_background_width="fullwidth" rt_row_content_width="default" rt_row_style="default-style" rt_row_height="" rt_column_gaps="" rt_row_shadows="" rt_col_anim="true" rt_row_borders="" rt_bg_effect="classic" rt_bg_image_repeat= "repeat" rt_bg_size="cover" rt_bg_position="right top" rt_bg_attachment="scroll" rt_bg_layer="" rt_bg_video_format="self-hosted" rt_row_paddings="true" rt_padding_top="40" rt_padding_bottom="40" rt_class="rt-2768439" rt_paddings="60,60, ," rt_margins=",,," rt_content_margins=",,," rt_tablet_paddings=",,," rt_tablet_margins=",,," rt_tablet_content_margins=",,," rt_sp_paddings=",,," rt_sp_margins=",,," rt_sp_content_margins=",,,"]
[/vc_row]

  شركت تست1 عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com

  سبد خرید